NANOClean KOWAX čistič kukel 200ml

Kód: KWXNC
Neohodnoceno
Značka: KOWAX
192 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Úžasný dárek pro manželku/přítelkyni - všestranné použití v domácnosti (okna, zrcadla, skla automobilů  apod.) S využitím NANO efektu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nano technologie prudce stoupá na oblibě ve všech oblastech průmyslu. Ať už jde o automobilový průmysl, strojírenství, vojenská techniky, zdravotnictví a my tyto trendy přináší i do svařování.
NANO technologie manipuluje s atomy tak, aby vznikl nový co nejmenší objekt. Výsledkem jsou poté skvělé užitné vlastnosti, které 
čistí, ochraňují, obnovují původní vzhled nebo zabraňují například zamlžení. 

Jak NANO technologie můžeme využít v praxii?

Nano přípravky vytvoří na ošetřeném povrchu velmi tvrdou a odolnou vrstvu, která chrání před poškozením, vyzdvihne lesk a hloubku a maximálně usnadní následnou údržbu.

Díky své NANO velikosti (obvykle cca 1–100 nm), tzn. 10-9 m (miliardtiny metru), vyplní dokonale veškeré póry a ošetřený povrch vyhladí. Tím že je povrch dokonale vyhlazen, nemají nečistotymastnotychemikálie prostor se přichytit a usadit. 

1. Příprava povrchu před nanesením nano spejů

Povrch je nutno před aplikací řádně připravit. Je nutno jej velmi důkladně očistit od nanesené špíny, a je třeba jej řádně odmastit. Čím lépe jej odmastíme, tím lépe se nano vrstva přichytí na ošetřovaný povrch. 

2. Nanesení nano technologií na povrch

Na ošetřovaný povrch naneseme prostředek a necháme jej chvílí působit - tedy necháme zatéct do všech mikroskopických děr.
Poté ošetříme utěrkou z mikrovlákna a řádně jej rozleštíme

Zhruba po hodině naneseme ještě jednu vrstvu nano přípavku na povrch. 

Nano částice fungují jako magnet. K povrchu se částečky řadí kladným pólem a v opačném směru záporným. A protože jsou částice prachu a jiných nežádoucích molekul (nečistot) také záporně nabité, nanovrstva je odpuzuje.
 

3. Příklady užití Nano technologie

Užitečné pro svařovací kukly, ochranné plexi štíty - aktivně zabraňuje odleskům, nanesení špíny, proti zamlžení.
Jako ochrana pro všechny druhy svařovací techniky. Čistí, zabraňuje nanesení špíny, aktivně chrání, navrací původní lesk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg